Miasto Uhmolog

Witaj w Uhmolog


#1 2011-08-25 19:14:46

Raghall

Oabrahall

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 11
Punktów :   

Ślub Abdullaha i Aiszy

Witam wszystkich na dzisiejszej ceremonii. Dziś w imię Federacji Czarnego Kraju, nadam związek małżeński Panu Abdullah’owi Aykmvig, oraz Pani Aiszy Urobik, która dziś wejdzie w związek małżeński z nazwiskiem Aykmvig. Dlatego proszę o zajęcie miejsc.
Jako pierwszy powtarza Pan Młody.

Ja  Abdullah  biorę sobie Ciebie Aiszo  za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż  sumienie i moralność moja. W imię narodu Federacji Czarnego Kraju.

Offline

 

#2 2011-08-25 19:17:20

Raghall

Oabrahall

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ślub Abdullaha i Aiszy

Wymiana obrączek.
Urzędnik:
Przyjmijcie te obrączki na znak waszej miłości i wierności. Niech te obrączki połączą was na całe życie.
Składają przysięgę:
Pan młody:
"Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny Uroczyście oświadczam, że wstępuje w związek małżeński z Aiszą i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe."
Panna młoda:
"Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny Uroczyście oświadczam, że wstępuje w związek małżeński z Abdullahem i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe."

Urzędnik:
Ja jako przedstawiciel prawa Federacji Czarnego Kraju, uważam w imię całego Kraju FCK, iż wasze małżeństwo z dniem 25 sierpnia 2011r. jest pełne prawa i sprawiedliwości. I ogłaszam was małżeństwem.
Hymn Państwowy: (czyt.)
Śij Fidirecij Czernuj Kreij
Śij niś weiti cibi muj
Ei niś soby w nim żeijiti
Ei niś o onin dbeti

Bo tij jisti śwelij
Ei neszi szwituj zeimij
Bo tij jisti neszi kreij
Ei niś deti plonij
Ei niś deti plonij neszi szwituj  zeimij deti
Ei niś one slyżeti nemy
Pir celic żeujij

Faders ad Vankavig
Proszę podpisać powyższy dokument:

Offline

 

#3 2011-08-25 19:19:44

Raghall

Oabrahall

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ślub Abdullaha i Aiszy

Dziękuję, proszę przejść do Cerkwi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairytail-pbf.pun.pl www.gornictwo.pun.pl www.syberian.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.wiecznyogien.pun.pl