Miasto Uhmolog

Witaj w Uhmolog


#1 2011-08-26 11:27:46

Samotny Wilk

Przybysz

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Wizyta Wodza Okoczii

Witajcie Bracia i Siostry!
Ja Wódz Okoczii Samotny Wilk przybywam do Was z przyjacielską wizytą.

Niestety zbyt późno dowiedziałem się o ślubie Pary Książęcej i dotrzeć nie zdołałem. Teraz chciałbym złożyć najlepsze życzenia i ofiarować podarki. Przyjmijcie ode mnie te oto: beczkę Kojotówki na zdrowie i  nasze szoszoińskie stroje weselne dla Młodej Pary oraz woreczek żółtych kamieni ( przez Bladych złotem zwanych) na pomyślność. Jednocześnie chciałbym zaprosić Młodą Parę na miesiąc miodowy na Okoczię, gdzie w spokoju i radości spędzicie razem miłe chwile

Chciałbym też wyrazić żal i bolewanie z powodu nieszczęścia jakie was spotkało czyli utraty zawartości forum. Życzę Wam uporu i zapału w odbudowywaniu kraju. Jeśli będzie trzeba Szoszoini pośpieszą Wam z pomocą

Z bizoniastym pozdrowieniem.
Samotny Wilk

Offline

 

#2 2011-08-26 13:16:50

Raghall

Oabrahall

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wizyta Wodza Okoczii

Witamy Wodza Okoczi, bardzo miło jest u was spędzać czas, dlatego przyłączam się do pomysłu, aby para młoda wyjechała do Okoczi...

Offline

 

#3 2011-09-02 06:12:42

Samotny Wilk

Przybysz

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wizyta Wodza Okoczii

Wydarzenia w FCK tak szybko postępują, że nie nadążam ze wszystkim na bieżąco

Bizoniaście mi miło, że Młoda Para zechciała spędzić Czas Miodowy u nas na Okoczi.
Gratulacje z okazji urodzin księżniczki Basimy. Niech Basima rośnie zdrowo! Przywożę dla niej amulet z żółtym kamieniem na szczęście i zabawki szoszoińskie.
Przywożę też zapas Kojotówki i Bizona dla poszkodowanych w wyniku kataklizmu.

Offline

 

#4 2011-09-29 16:47:29

Samotny Wilk

Przybysz

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wizyta Wodza Okoczii

Witajcie znowu.
Zaglądam do was w ramach mojej podróży po krajach v-świata. Słyszałem że Brat Abdul przejął władzę w FCK i chce działać. Jako Wódz Okoczi oferuję swoją pomoc, myślę że i MOWIR też pomoże.
Czego najbardziej potrzebujecie?

Offline

 

#5 2011-09-30 20:15:03

Raghall

Oabrahall

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wizyta Wodza Okoczii

Już dziękujemy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harrypotterhogwart.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.kajaktrzcianka.pun.pl www.bananoweleszcze.pun.pl www.mysteamforum.pun.pl